Angielska wersja strony

Pani Twardowska w klasach 4

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do obejrzenia niezwykłych teatrzyków, które powstały w ramach adaptacji utworu Adama Mickiewicza pt. „Pani Twardowska”, wykonanych przez nasze utalentowane klasy czwarte. Pragniemy podzielić się z Państwem uwspółcześnionymi wersjami tej słynnej ballady, które wywołują śmiech, wzruszenie i skłaniają do refleksji.

Teatrzyk 1: „Pani Twardowska w nowoczesnym świecie” – Nasze uczennice i uczniowie zaprezentują historię Pani Twardowskiej przeniesioną do współczesności, pełną nowych technologii i wyzwań, które musi stawić czoła.

Teatrzyk 2: „Pani Twardowska – bohaterka miasta” – W tej adaptacji Pani Twardowska staje się prawdziwą bohaterką, broniącą miasta przed niebezpieczeństwem. Zobaczymy, jak dzielnie stawia czoła wyzwaniom i ratuje mieszkańców.

Teatrzyk 3: „Pani Twardowska i jej podróż przez czas” – Przeniesiemy się w czasie wraz z Panią Twardowską i odkryjemy, jak zmieniał się świat na przestrzeni wieków, a jakie tajemnice skrywa nasza bohaterka.

Teatrzyk 4a: „Pani Twardowska – magiczna podróż do marzeń” – Nasza adaptacja skoncentruje się na marzeniach i aspiracjach Pani Twardowskiej, która dzięki swojej magicznej mocy spełnia najskrytsze pragnienia.

Teatrzyk 4b: „Pani Twardowska wśród gwiazd” – W tym teatrzyku Pani Twardowska zostanie zabrana w kosmiczną podróż, gdzie odkryje nieznane światy i spotka różnorodne istoty z innych galaktyk.

Teatrzyk 5: „Pani Twardowska – poszukiwanie szczęścia” – W tej interpretacji Pani Twardowska będzie dążyć do znalezienia prawdziwego szczęścia, a my razem z nią będziemy szukać odpowiedzi na pytanie, gdzie naprawdę się ono kryje.

Teatrzyk 6: „Pani Twardowska – historia niezwykłej miłości” – Przyjrzymy się historii miłości Pani Twardowskiej, jej tęsknocie i poświęceniu, które stają się siłą napędową dla jej niezwykłego losu.

Zapraszamy serdecznie do oglądania naszych teatrzyków i cieszenia się zmaganiem się młodych aktorów z tym klasycznym utworem w nowoczesnej formie. Ich pasja i zaangażowanie są widoczne na każdym kroku, a chwile spędzone razem z Panią Twardowską na pewno będą niezapomniane.

Autorka informacji: Adrianna Cabak

teatrzyk
Facebook
Twitter
LinkedIn