ZŁOTY MICHAŁOWSKI – Samorządowy Bieg na Orientację | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ZŁOTY MICHAŁOWSKI – Samorządowy Bieg na Orientację

W środę 17 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Natalia E., Emilia O., Aleksandra K., Wiktoria B., Wiktor S., Michał K., Oskar S., Hubert G. wzięli udział w Samorządowym Biegu na Orientację. Bieg odbył się na terenie Lasu Wolskiego. Uczestnicy na podstawie mapy musieli odnaleźć  zaznaczone punkty, przy których trzeba było wykonać zadania przygotowane przez organizatorów. W wyniku zaciętej rywalizacji młodzież naszej szkoły zajęła 1 miejsce i została nagrodzona medalami, pucharem i dyplomem. Gratulujemy i dziękujemy Wam za ten fantastyczny wynik!

Po biegu na mecie na wszystkich czekały słodkości, pieczone kiełbaski, woda mineralna oraz gorąca herbata.