Zdarzyło się 60 lat temu… | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Zdarzyło się 60 lat temu…

60 lat temu Yuri Gagarin jako pierwszy człowiek samotnie okrążył Ziemię w przestrzeni kosmicznej.

Z tej okazji uczniowie w ramach pracy dodatkowej wykazali się artystycznie jak to wydarzenie sobie wyobrażają i odczuwają. Dzisiaj na lekcji fizyki będziemy rozmawiali o faktach związanych z tym lotem.

Prace przygotowali: Oliwia K. i Antoni M. z klasy 2b, Miriam A., Kacper G. i Mateusz T. z klasy 1b, Maja P., Natalia W. z klasy 2a.

Autorką informacji jest E. Borawska – Hnatio