Zakończenie sezonu zimowego na lodowisku | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Zakończenie sezonu zimowego na lodowisku

Dnia 28.02.2017 r. uczniowie klasy I LO w ramach zakończenia sezonu zimowego udali się na lodowisko ORIGO, przy ul. Eisenberga 2.

Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Gdy wszyscy byliśmy gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę. Przez blisko 90 minut, w rytm muzyki niektórzy wykonywali rozmaite piruety lub po prostu starali się utrzymać postawę pionową na lodzie. Chętnie poddaliśmy się łyżwiarskim szaleństwom, dzielnie walcząc  z grawitacją.

Nasz wyjazd  był bardzo udany. Nie tylko doskonaliliśmy nasze umiejętności w jeździe figurowej na lodzie, ale także pozwolił nam na odprężenie i oderwanie się od codziennej nauki.

Autorka informacji: Paulina Kępa