Zakończenie roku szkolnego 2020/21 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Ranking perspektywy - srebro

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

To był bardzo sympatyczny dzień: mnóstwo uśmiechów, podziękowań, gratulacji i życzeń…

Uczniowie otrzymali nagrody wygrane w konkursach wiedzy oraz w wyzwaniu Step by Step, w którym bezkonkurencyjna była klasa 1b wraz z wychowawcą.

No i… zaczęliśmy wakacje! Życzymy wszystkim cudownego odpoczynku!