XXIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

XXIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się XXIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie, którą uczniowie pisali w szkole. Pytania nie były łatwe, ale nasi uczniowie byli dobrze przygotowani.

Więcej informacji o olimpiadzie znajdziecie TU

Teraz trzymamy za Was mocno kciuki i czekamy na wyniki!