Wyniki Konkursu English Ace 2018 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Wyniki Konkursu English Ace 2018

Z radością informujemy o świetnych wynikach naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace!

Spośród pierwszoklasistów Wiktoria Woźniak zajęła 2. miejsce w Małopolsce (32. lokata w Polsce), Aleksandra Korus zajęła 5. lokatę w województwie (i jest 66. w Polsce), Oskar Siegel uzyskał lokatę 6. w Małopolsce i setną w Polsce. Klaudia Łabuda zdobyła 12. lokatę (161. w kraju).

Wśród drugoklasistów Filip Zastawniak uzyskał 3. miejsce w województwie i jest 38. w Polsce, a Hubert Grzyb zajął 5. lokatę w Małopolsce i 75. miejsce w kraju. Wszyscy otrzymają oczywiście dyplomy potwierdzające te osiągnięcia. Gratulujemy!!!