Wykłady na Wydziale Neuropsychologii UP | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Wykłady na Wydziale Neuropsychologii UP

8 grudnia,  uczniowie  drugiej klasy LO, z  poziomu  rozszerzonego z biologii,  brali udział w wykładach na Wydziale Neuropsychologii, na Uniwersytecie Pedagogicznym. Byliśmy obecni na trzech wykładach: Wstęp do psychologii, Budowa ucha środkowego i Współdziałanie półkul mózgowych.

Bardzo dziękujemy wykładowcom Panu dr Rafałowi Abramciów, Panu dr Łukaszowi Krzywoszańskiemu i Pani dr Radosławie Herzog – Krzywoszańskiej, za wyrażenie zgody na wzięcie udziału w wyżej wymienionych wykładach.

brain-2062057__340

foto: pixabay.com