Work on your English with Ramon Shindler | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Work on your English with Ramon Shindler

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów na wyjątkowe zajęcia z języka angielskiego, które poprowadzi Pan Ramon Shindler, znakomity wykładowca języka angielskiego i autor programów edukacyjnych. Już 27 lutego (środa), od 15.30 do 17.00! Liczba miejsc jest ograniczona – zapisy przyjmują nauczyciele języka angielskiego.