Wirtualny Dzień Otwarty AWF 2021 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Wirtualny Dzień Otwarty AWF 2021

Na prośbę organizatorów przekazujemy zaproszenie na Wirtualny Dzień Otwarty Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie 2021.Wydarzenie odbędzie się już dzisiaj 7 kwietnia 2021 o godzinie: 15:00 na Facebooku AWF w Krakowie .

AWF w Krakowie to Uczelnia z programem odpowiadającym na potrzeby ludzi w XXI wieku. Oferujemy kształcenie na 3 Wydziałach, na następujących kierunkach:

Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu
–
Wychowanie Fizyczne,
– Sport,
– Wychowanie Fizyczne w Służbach Mundurowych,
– Kultura Fizyczna Osób Starszych,

Wydział Rehabilitacji Ruchowej
– Fizjoterapia,
– Kosmetologia,
– Terapia Zajęciowa,

Wydział Turystyki i Rekreacji
– Turystyka i Rekreacja,
– Turystyka Przygodowa,
– Zarządzanie Rekreacją i Rozrywką NOWOŚĆ!

Więcej informacji dotyczących Dnia Otwartego dostępne jest na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/70EVExtlX

Zaproszenie na FB na Dzień Otwarty AWF