Warsztaty na Wydziale Weterynarii UR | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Ranking perspektywy - srebro

Warsztaty na Wydziale Weterynarii UR

Dnia 22 września uczniowie rozszerzający biologię odwiedzili Wydział Weterynarii na Uniwersytecie Rolniczym. Uczniowie mieli okazję zobaczyć szkielety różnych zwierząt domowych, widzieli wnętrze kości i czaszki oraz dowiedzieli się więcej na temat studiów na Wydziale Weterynarii.

autorka informacji: Katarzyna Łasecka