Uczniowie Michałowskiego aktywnie odkrywają Kraków | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Uczniowie Michałowskiego aktywnie odkrywają Kraków

Zbliża się czas wakacji, czas odpoczynku i relaksu. Dla nas okres wakacyjny zawsze wiąże się z aktywnym wypoczynkiem, dlatego tematem naszej superakcji w ramach Ligii Krakowskich Samorządów jest: „Sport to zdrowie, czyli wydarzenie o charakterze sportowym i/lub promującym zdrowy tryb życia”.

To nasza ostatnia superakcja w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za wspólnie spędzony czas i niesamowite efekty. Było warto!!!!

Samorząd Uczniowski !!

Zobaczcie NASZE DZIEŁO !!! NAPRAWDĘ WARTO !!!!