Test dla kandydatów do klas dwujęzycznych / 20 listopada 2018 r. | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Test dla kandydatów do klas dwujęzycznych / 20 listopada 2018 r.

Przypominamy, że test z języka angielskiego dla kandydatów na rok 2019/2020 do LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP odbędzie się 20 listopada 2018 r. :

• o godzinie 14.00 dla uczniów obecnych klas trzecich gimnazjów
  • o godzinie 15.10 dla uczniów obecnych klas ósmych szkół podstawowych

Przewidywany czas trwania testu: do 60 minut

Na test zapraszamy do budynku LO przy ul. Michałowskiego 4, II piętro. Warunkiem przystąpienia do testu będzie okazanie legitymacji szkolnej.

źródło: www.pixabay.com