Świąteczne życzenia od uczniów LO | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Świąteczne życzenia od uczniów LO

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas pierwszych i drugich przygotowali świąteczne życzenia. Wyjątkowe święta sprzyjają kreatywności – tym razem życzenia mają więc formę graficzną lub filmową. Dziękujemy i Wam również życzymy cudownego świątecznego czasu!

Świąteczne życzenia od uczniów LO
wesołych świąt