Sukces "Aniołków Michałowskiego" na Ogólnopolskim Kongresie IDEATHON | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Sukces “Aniołków Michałowskiego” na Ogólnopolskim Kongresie IDEATHON

“Aniołki Michałowskiego” w Ogólnopolskim Kongresie IDEATHON zajęli PIERWSZE MIEJSCE na NAJLEPSZY program społeczny w kategorii kultura.

W całym wydarzeniu rywalizowały ze sobą 43 zespoły w sześciu obszarach tematycznych:  aktywność obywatelska, kultura, sport, zdrowie, turystyka, rynek pracy, innowacje, Internet, cyfryzacja, edukacja i szkolnictwo wyższe. Pomysły wypracowane przez zwycięzców znajdą się w specjalnej publikacji podsumowującej projekt tworzenia Założeń do Strategii Państwa dla Młodzieży. Publikacja ta przekazana zostanie na ręce przedstawicieli rządu w trakcie specjalnej konferencji, na którą już zostaliśmy zaproszeni!

„ Aniołki” jesteśmy z WAS BARDZO DUMNI!

Autorka informacji i opiekun grupy: K. Maniak – Górecka