Step by Step Challenge – koniec etapu II | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Step by Step Challenge – koniec etapu II

Z radością informujemy, że w zakończonym w czwartek, 22 kwietnia, drugim etapie rywalizacji prawie wszystkie klasy znacząco pobiły swoje dotychczasowe rekordy. Wzrósł również średni wynik szkoły, zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Wciąż niepokonani zostają uczniowie klasy 1B, którzy uzyskując wynik 9011 poprawili swój rekord z etapu pierwszego aż o 2095 kroków i zajęli I miejsce w klasyfikacji. GRATULUJEMY!!!!

Poniżej  wyniki poszczególnych klas i klasyfikacja indywidualna:

klasyfikacja konkursowa Step by Step Challenge

Dziękujemy wszystkim, że  pomimo tak bardzo kapryśnej wiosennej pogody dzielnie realizowali plan ruchowej aktywności. Mamy nadzieję, że w finałowym etapie Step by Step będzie nam świeciło majowe słońce, ustanowimy kolejne rekordy i złapiemy dużo witaminy D!

Ze sportowym pozdrowieniem!

WF Team Michałowski

Edyta, Małgosia, Robert

zdjęcie nóg kobiety idącej w różowych sportowych butach