Sportowy Turniej Samorządów Uczniowskich Krakowa 2019 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Sportowy Turniej Samorządów Uczniowskich Krakowa 2019

Reprezentacja LO Michałowskiego walczyła dzisiaj w Sportowym Turnieju Samorządów Uczniowskich Krakowa, organizowanym w ramach programu “Młody Kraków 2.0”.

Gratulujemy wyników!!! A szczególnie drugiego miejsca w turnieju badmintona! W klasyfikacji generalnej zajęliśmy czwarte miejsce! Pewnie pozostała odrobina niedosytu, bo podium było blisko, ale najważniejsze, że dobrze się bawiliście i spędziliście aktywnie ten dzień!