Samorząd na rok szkolny 2018/2019 wybrany! | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Samorząd na rok szkolny 2018/2019 wybrany!

13 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Poprzedzone zostały kampanią wyborczą, w trakcie której Kandydaci zachęcali uczniów do głosowania na nich. Po kampanii odbyły się wybory. Każdy uczeń otrzymał przygotowaną kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i ogłosiła wyniki.

Oto skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Hubert Grzyb

Wiceprzewodnicząca: Wiktoria Byrska

Sekretarz: Natalia Helbin

Przewodnicząca ds. wolontariatu: Aleksandra Korus

Zwycięzcom głosowania gratulujemy i życzymy owocnej pracy w reprezentowaniu naszej szkoły !

Informacja: K. Maniak – Górecka
Zdjęcia: M. Klementowski