Rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019

Jak co roku, miło było spotkać naszych uczniów po wakacjach: opalonych, uśmiechniętych, pełnych zapału, energii i ciekawych, co ich spotka w tym roku.

Szczególnie gorąco przywitaliśmy uczniów klas pierwszych oraz uczniów, którzy doszli do klasy II – mamy nadzieję, że szybko poczujecie się u nas jak u siebie.

Po raz ostatni witamy podczas rozpoczęcia roku szkolnego trzecioklasistów – to będzie Wasz rok, rok pod hasłem matur, do których już się przygotowujemy, a będziecie pracować jeszcze intensywniej.

W naszym gronie są też nowi nauczyciele – czekamy na pierwsze lekcje z nimi.

Wszystkim życzymy udanego, dobrego roku szkolnego 2018/2019.