Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 odbędzie się w dniu 1.09.2020 r. według następującego harmonogramu:
godz. 9.00: klasy IIa3, IIb3, IIa4, IIb4
godz. 10.00: klasy Ia, Ib, IIIa, IIIb

(dla chętnych) godz. 11.15: Msza Święta inaugurująca nowy rok szkolny w Kościele oo. Karmelitów na Piasku

Niestety, ze względu na stan epidemii, nie planujemy uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Tym razem uczniowie rozpoczną rok szkolny w gronie kolegów i koleżanek z klasy, wraz z wychowawcami. Zapewniamy też, że intensywnie pracujemy nad tym, żeby ten powrót do szkoły był dla wszystkich bezpieczny.

Przypominamy, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej, standardowym sposobem organizacji zajęć w nadchodzącym roku szkolnym będą zajęcia tradycyjne, odbywające się w szkole (wariant A). Dyrektor szkoły będzie mógł zawiesić prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej i wprowadzić kształcenie mieszane / hybrydowe (wariant B) lub zdalne (wariant C). Będzie to możliwe jedynie po uzyskaniu zgody organu prowadzącego i pozytywnej opinii Powiatowego Państwowego Inspektora Sanitarnego.