Próbna matura z fizyki na UJ | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Próbna matura z fizyki na UJ

Czas do matury płynie coraz szybciej…

6 kwietnia na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się próbna matura z fizyki.

Z zadaniami maturalnymi z fizyki na poziomie rozszerzonym „zmierzyli się” Angelika i Hubert. Dla uczniów była to rozgrzewka, przed  właściwą maturą, która odbędzie się już 20 maja.

Trzymamy kciuki na wynik naszych uczniów.