Patron szkoły w naszych filmach i obrazach | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Patron szkoły w naszych filmach i obrazach

Przez ostatnie cztery tygodnie realizowaliśmy projekty związane z naszym Patronem – każda klasa miała za zadanie przygotowanie amatorskiego filmu o Piotrze Michałowskim. Dzisiaj miała miejsce prezentacja filmów – uczniowie okazali się bardzo kreatywni… Jury, w skład którego wchodziło 3 uczniów i 3 nauczycieli, wybierze – ich zdaniem – najlepszy film; wyniki poznamy już w piątek.

Uczniowie mogli wziąć udział w jeszcze jednym konkursie: konkursie na pracę plastyczną inspirowaną twórczością Piotra Michałowskiego. Prace również mogliśmy obejrzeć dzisiaj a która podobała się nam najbardziej – dowiecie się już w piątek.