Najlepsza rola męska w XIII Krakowskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Oskar Siegel został doceniony główną nagrodą za rolę męską w monodramie “Mark Twain Tonight!” Wydarzenie zorganizowane zostało przez nauczycieli V Liceum Ogólnokształcącego w Teatrze Variété , co pozwoliło uczniom zakosztować gry na scenie prawdziwego teatru, we współpracy z pracownikami technicznymi, którzy współtworzyli magię przedstawień światłem i muzyką. W przeglądzie pokazano czternaście anglojęzycznych przedstawień, przygotowanych przez szkoły krakowskie (z gospodarzami na czele: przygotowali oni aż cztery z nich) oraz jedno liceum francuskie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy!

Autorka informacji i opiekun Oskara: Anna Tadla – Bryndza