Maraton Maturalny / 29-30 kwietnia | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Maraton Maturalny / 29-30 kwietnia

Podczas gdy uczniowie klas pierwszych i drugich korzystają z uroków 🌧☔️ bardzo długiego “majowego” weekendu (no, może poza grupą pasjonatów matematyki i ich nauczycielem), uczniowie klas maturalnych w dniach 29-30 kwietnia, wzięli udział w bardzo intensywnych powtórkach przed maturą (niektórzy jeszcze są w szkole i rozwiązują zadania maturalne). Już tylko kilka dni dzieli ich od pierwszego z egzaminów – w najbliższy poniedziałek zaczynamy egzaminem pisemnym z języka polskiego.

Kochani Maturzyści, odpocznijcie przez najbliższe dni, żebyście za tydzień byli w świetnej formie! Już dzisiaj życzymy Wam powodzenia 🍀🍀🍀 oraz takich zadań, jakich oczekujecie.