Lekcja wychowawcza w kl. 1b

Klasa 1b już zaczęła się przygotowywać do zaplanowanej na przyszły tydzień pracy projektowej.

Uczniowie poznawali narzędzie: padlet, by otworzyć się na nową możliwość zaprezentowania swojej pracy w ten sposób, zamiast tradycyjnej prezentacji powerpoint. Zadanie dla uczniów było bardzo proste: na lekcji wychowawczej wstać od komputera, wyjść przed dom lub na dwór i zrobić zdjęcie czegoś co ich zainteresuje i umieścić to na padlecie.

Tego dnia było 15 stopni, gdybyśmy byli szkole, na pewno wyszlibyśmy na zewnątrz, by cieszyć się tak pięknym dniem. Tym razem każdy sam wyszedł na spacer, za to na wspólnym padlecie uwieczniliśmy to jako grupa. Zapraszamy do obejrzenia naszego „padletu spacerowego„.

Padlet wykonany na lekcji wychowawczej przez klasę 1b

Autorką informacji i inicjatorką pomysłu jest wychowawczyni A. Kutnik