Lekcja anatomii na Wydziale Weterynarii | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Lekcja anatomii na Wydziale Weterynarii

Uczniowie, którzy realizują rozszerzony program biologii, mieli przyjemność uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez Panią dr hab. Izabelę Krakowską na Wydziale Weterynarii.

Uczniowie zobaczyli kości różnych zwierząt domowych, porównywali je, rozpoznawali czaszki i inne części szkieletu. A uczniowie o mocnych nerwach mieli okazję przyjrzeć się anatomii psa… Niektórzy dzięki temu już wiedzą, czy nadal chcą studiować weterynarię.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o uczelni, zajrzyjcie na stronę: https://ucmw.urk.edu.pl

Organizatorem wyjścia oraz autorką zdjęć jest pani K. Łasecka. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pani Krakowskiej, która tego typu zajęcia organizuje dla nas już po raz kolejny.