Kształcenie na odległość do 31.01.2021 r. | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Kształcenie na odległość do 31.01.2021 r.

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 stycznia 2021 r., zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, kształcenie na odległość zostaje przedłużone do dnia 31 stycznia 2021 r. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

W dalszym ciągu odbywa się nauka z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Sekretariat liceum czynny jest codziennie w godzinach 7.00 – 14.00.

W związku z zagrożeniem epidemicznym w naszym kraju, zachęcamy do śledzenia informacji na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz stosowania się do ich zaleceń.

Powrót uczniów do nauki po feriach
Grafika pochodzi ze strony: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-nauki-w-szkolach-i-placowkach-po-feriach