Kształcenie na odległość do 26.06.2020 r. | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Kształcenie na odległość do 26.06.2020 r.

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 czerwca 2020 r., zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, kształcenie na odległość zostaje przedłużone do dnia 26 czerwca 2020 r. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

W dalszym ciągu odbywa się nauka z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Sekretariat liceum czynny jest codziennie w godzinach 7.00 – 15.00.

Równocześnie przypominamy, że w dniach 8 – 29 czerwca odbywał się będzie w szkole egzamin maturalny.

W związku z zagrożeniem epidemicznym w naszym kraju, zachęcamy do śledzenia informacji na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz stosowania się do ich zaleceń.