Konkurs dla dziewcząt "Jestem Liderką" | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Konkurs dla dziewcząt “Jestem Liderką”

Vital Voices Poland ogłosił kolejną, 4. edycję konkursu “Jestem Liderką”, skierowanego do uczennic szkół ponadpodstawowych w wieku 16 – 19 lat.

Nagrodą dla finalistek jest udział w tygodniowym programie rozwojowo – mentoringowym, który odbywa się w Warszawie w 2 połowie czerwca. Dziewczyny uczestniczą w szkoleniach z zakresu: przywództwa, autoprezentacji i komunikacji, projektowania kariery oraz rozwoju mocnych stron. Każdej z uczestniczek zostaje dobrana mentorka, która pracuje z nią indywidualnie. Finalistki dostają też szansę otrzymania staży w polskich firmach i instytucjach.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie programu “Jestem Liderką”. Dziewczęta, klikajcie, zapoznajcie się z warunkami konkursu i bierzcie udział!

Zaproszenie do programu "jestem liderką"
Grafika ze strony https://vitalvoices.pl/blog/2021/03/24/jestem-liderka-3-edycja-start-rekrutacji-3/