Iskra odwagi jest w każdym z nas | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Iskra odwagi jest w każdym z nas

Co roku, 10 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i to właśnie w tym czasie odbywa się Maraton Pisania Listów – Amnesty INTERNATIONAL. W tym roku do akcji przyłączyli się także uczniowie naszej szkoły, a to z inicjatywy Oli Ch. z klasy pierwszej. Więc piszemy dziś listy w sprawie młodych osób z 10 państw, w których łamane są prawa człowieka. Bo… ISKRA ODWAGI JEST W KAŻDYM Z NAS.