I miejsce w GWIAZDCE DLA ZWIERZAKA! | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

I miejsce w GWIAZDCE DLA ZWIERZAKA!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła I miejsce w akcji GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA w kategorii szkoły ponadgimnazjalne i została zaproszona na uroczyste wręczenie dyplomów, które miało miejsce 14 marca 2018 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 82 przy ul. Głowackiego w Krakowie.

Naszą szkolną społeczność reprezentowały najbardziej zaangażowane w akcję uczennice: Wiktoria B., Karolina G. i Zofia M. (oczywiście w koszulkach z logo szkoły). Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom liceum i gimnazjum, nauczycielom oraz wszystkim Rodzicom, którzy tak hojnie wsparli naszą akcję, między innymi podczas “popołudnia w szkole”.