Gościmy rówieśników z Holandii / 17-18 X 2018 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Gościmy rówieśników z Holandii / 17-18 X 2018

W środę i czwartek gościliśmy uczniów z Holandii, którzy chcieli poznać nasz system szkolnictwa, szkolną codzienność i nawiązać kontakty z rówieśnikami z Polski. Przy tradycyjnych sernikach, piernikach oraz herbacie, uczniowie zaprezentowali te osiągnięcia, z których są szczególnie zadowoleni: akcje charytatywne i pracę samorządu szkolnego. Przygotowali też quizy o Polsce, ale przede wszystkim mogli porozmawiać o swoich zainteresowaniach, planach, poznać poglądy na różne sprawy i zakwestionować niektóre stereotypy dotyczące naszych krajów. Wszystkim zaangażowanym w spotkanie serdecznie dziękujemy!

Autorka tekstu i zdjęć: A. Tadla – Bryndza