Gość w Liceum – dr hab. Artur Grabowski | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Gość w Liceum – dr hab. Artur Grabowski

Uczniowie Liceum w ramach zajęć języka polskiego oraz filozofii spotkali się z dr. hab. Arturem Grabowskim, poetą, dramatopisarzem, eseistą, autorem przekładów i wykładowcą Katedry Historii Literatury Polskiej XX wieku oraz Centrum Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, który rozmawiał z uczniami na temat twórczości Zbigniewa Herberta, na podstawie wcześniej przeczytanych utworów.