Ferie zimowe i maratony maturalne | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Ferie zimowe i maratony maturalne

Za nami pierwsze dni maratonu maturalnego dla naszych licealistów. Uczniowie mają możliwość powtórzenia wybranych zagadnień, przećwiczenia zadań maturalnych i przedyskutowania kwestii, co do których mają jeszcze wątpliwości i pytania. Zapraszamy wszystkich trzecioklasistów – spotykamy się do 31 stycznia!

Wszystkim, którzy nie uczą się razem z nami w pierwszym tygodniu ferii życzymy wspaniałego odpoczynku!!! Dołączymy do Was za kilka dni!