Dzień Życzliwości i Pozdrowień / 21 XI 2017 r. | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Dzień Życzliwości i Pozdrowień / 21 XI 2017 r.

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Tolerancji, Dzień Praw Dziecka i Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła 21 listopada obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych gestów, pozytywnych emocji. Na dobry początek każdy z uczniów klasy II A otrzymał „uśmiechniętą buźkę”. Następnie przygotował życzenia w kształcie serduszek, z miłymi i ciepłymi słowami, którymi zostali obdarowani koledzy i koleżanki z klas pierwszych.

Tę akcję zaczęliśmy od jednego dnia, a będziemy ją przedłużać na kilkadziesiąt następnych. Niech to będą tygodnie, miesiące życzliwości.

Autorka informacji: Paulina Kępa