Dzień otwarty Wydziału Filozoficznego UJ – 10.04.2021 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień otwarty Wydziału Filozoficznego UJ – 10.04.2021

Filozofia, psychologia, socjologia, kognitywistka, pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, porównawcze studia cywilizacji, religioznawstwo – interdyscyplinarne studia nad religiami i kulturami świata, studia nad buddyzmem, etyka, praca socjalna,  – to kierunki studiów jakie realizowane są na Wydziale Filozoficznym UJ.

W ramach wydarzenia będzie można poznać ofertę studiów, możliwości rozwoju i aktywności studenckiej. Nie zabraknie sesji Q&A i możliwości spotkań indywidualnych. W prezentacjach wezmą udział wykładowcy i studenci Wydziału Filozoficznego, który swoją historią sięga do XIV wiecznego Wydziału Sztuk Wyzwolonych. Współcześnie wydział jest wiodącą jednostką naukową i dydaktyczną (posiada najwyższą ocenę jakości działalności naukowej w kraju: A+).

Na każde godzinne spotkanie z Instytutem/Katedrą składać się będzie 30 minut prezentacji o jednostce i ofercie studiów, 15 minut moderowanej rozmowy oraz 15 minut sesji QA, następnie przez pół godziny przedstawiciele będą dostępni na indywidualne pytania w pokoju na MsTeams.

Informacja i grafika pochodzi od organizatorów wydarzenia.

Zaproszenie na Dzień Otwarty Wydziału Filozoficznego UJ