Dzień Otwarty UJ / 22 III 2019 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień Otwarty UJ / 22 III 2019

W piątek, tj. 22 marca br., uczniowie pierwszej klasy  LO wzięli udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W tym roku swoją ofertę dydaktyczną zaprezentowało 18 wydziałów uczelni. Młodzież mogła bezpośrednio porozmawiać ze studentami i pracownikami oraz uczestniczyć w wykładach popularnonaukowych. Uzupełnieniem spotkań przy stoiskach wydziałowych były prezentacje multimedialne, filmy i dyskusje. Nie zabrakło również stanowisk organizacji studenckich, bo studiowanie, to nie tylko nauka i czas spędzony w aulach wykładowych.

Uczniowie zasięgali porad związanych z rekrutacją na studia, a wszystkie zdobyte informacją umożliwią im właściwe dokonanie wyboru przedmiotów z których w przyszłości będą zdawać maturę.