Dzień Otwarty Liceum – 26.04.2018 r. | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień Otwarty Liceum – 26.04.2018 r.

Wszystkich uczniów klas drugich i trzecich gimnazjów zapraszamy w czwartek, 26.04.2018 r. na Dzień Otwarty Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP.

Podczas wizyty w naszej szkole będziecie mogli zapoznać się z ofertą liceum, wziąć udział w grach, konkursach i quizach z nagrodami, uczestniczyć w doświadczeniach naukowych oraz porozmawiać w językach obcych, poznacie naszych uczniów i nauczycieli.

Na naszych gości czekają również dodatkowe atrakcje i niespodzianki oraz przekąski!

Czekamy na Was, Waszych Rodziców oraz przyjaciół
w czwartek, 26 kwietnia 2018 w godzinach 14.30 – 17.30,
ul. Piotra Michałowskiego 10 w Krakowie (III piętro).