Dzień otwarty / 15.01.2020 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień otwarty / 15.01.2020

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy postanowili dzisiejsze popołudnie spędzić z nami i odwiedzili naszą szkołę w czasie dnia otwartego. Cieszymy się, że mogliśmy gościć Państwa u nas oraz pokazać Państwu naszą szkołę. Szczególnie miło nam było poznać naszych przyszłych Uczniów i ich Rodziców.

Kandydaci do klasy dwujęzycznej napisali dzisiaj test z języka angielskiego a później wraz z Rodzicami mogli porozmawiać z Nauczycielami i Uczniami o tym, jak pracujemy i dowiedzieć się, jak funkcjonuje szkoła. Nie brakło łamigłówek, zagadek, quizów, pokazów doświadczeń fizycznych, kręgów piekła, archiwalnych dokumentów i… smakołyków.