Angielska wersja strony

Dzień Gier Planszowych

Mamy ogromną radość podzielić się z Państwem wyjątkowym wydarzeniem, które miało miejsce w naszej szkole! W dniu 21 marca 2023 roku, czyli pierwszym dniu wiosny, zorganizowaliśmy niezapomniany Szkolny Dzień Gier Planszowych.

To wydarzenie było owocem zaangażowania Rady Samorządu Uczniowskiego, która postanowiła dać naszym uczniom możliwość spędzenia czasu w sposób niezwykle radosny i integracyjny, bez korzystania z elektronicznych gadżetów. Tego popołudnia zapomnieliśmy o cyfrowym świecie i skupiliśmy się na grach planszowych, które przyniosły nam wiele radości i emocji.

Dzięki różnorodności gier, każdy znalazł coś dla siebie. Nasza oferta obejmowała gry zręcznościowe, towarzyskie, strategiczne i logiczne, które rozwijały umiejętności społeczne, myślenie strategiczne oraz zdolności logiczne uczestników. Nie mogło także zabraknąć przygód detektywistycznych, które dodatkowo wzbudziły ciekawość i kreatywność uczestników.

W trakcie zabawy nie zapomnieliśmy również o naszych siłach, dlatego przygotowaliśmy drobne przekąski, które dodawały energii i były doskonałym uzupełnieniem atmosfery pełnej radości i zabawy.

Jesteśmy dumni z uczestnictwa naszej szkoły w Programie Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie. Dzięki temu programowi możemy wspierać i rozwijać samorządność uczniowską oraz realizować różnorodne inicjatywy na rzecz naszej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i członkom Rady Samorządu Uczniowskiego za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Wasza współpraca sprawiła, że Szkolny Dzień Gier Planszowych był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszych działaniach, wydarzeniach i programach edukacyjnych. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie potencjału naszych uczniów.

Email
Facebook
Twitter