Dzień Edukacji Narodowej w Ojcowie | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień Edukacji Narodowej w Ojcowie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pod opieką  Jerzego Marca –  wychowawcy, oraz Anety Kutnik – pedagoga szkolnego, wybraliśmy się do Ojcowa. Najpierw tramwajem  do Bronowic, a potem autobusem MPK linii 210 dotarliśmy do Czajowic. Stąd pieszo, podziwiając niesamowite jesienne pejzaże dotarliśmy do Groty Łokietka. W kameralnych warunkach Pani przewodnik zapoznała nas z jej historią i legendą i później zeszliśmy do Ojcowa. Po krótkim odpoczynku i rozkoszowaniu się jesiennymi widokami “ojcowskimi serpentynami”  dotarliśmy do Murowni.  Stąd już busem, który pojawił się jak na zawołanie, powróciliśmy do Krakowa nasyceni urzekającymi widokami i kolorami  jesieni. Dla tych, którzy nie mogli pojechać zamieszczamy kilka zdjęć.