Certificate in Advanced English – wręczenie dyplomów | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Ranking perspektywy - srebro

Certificate in Advanced English – wręczenie dyplomów

Dziś uczniowie odebrali certyfikaty Cambridge, potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie C1. Egzamin, popularnie zwany „Advanced”, jest jednym z najbardziej prestiżowych certyfikatów językowych. Aż piętnaście osób spośród naszych uczniów zdobyło takie dyplomy. Zarówno w Polsce, jak i w większości innych krajów można z nimi śmiało aplikować na stanowiska pracy wymagające zaawansowanej znajomości języka angielskiego; są akceptowane przez wszystkie uniwersytety angielskie i wiele uniwersytetów na świecie (łącznie z Uniwersytetami Harvarda i Stanforda) To ogromne osiągnięcie dla ucznia liceum! Gratulujemy!! Dziękujemy także pani metodyk Elżbiecie Jarosz za mobilizowanie uczniów do pracy, docenianie ich osiągnięć i dopingowanie na każdym etapie pracy!