Biskup Jan Szkodoń z wizytą w Liceum | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra michałowskiego TSSP

Biskup Jan Szkodoń z wizytą w Liceum

Mieliśmy dziś zaszczyt gościć w naszych szkołach księdza biskupa Jana Szkodonia. Po krótkiej rozmowie z dyrekcją biskup spotkał się z przedstawicielami wszystkich klas gimnazjum i liceum. Rozmawiał z uczniami na temat zbliżającej się Środy Popielcowej oraz omówił poszczególne stacje Drogi Krzyżowej. Uczniowie uczestniczący w spotkaniu mieli możliwość zadać biskupowi pytania, po czym każdy otrzymał pamiątkowy obrazek. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą.