Adrianna Staśko stypendystką Prezesa Rady Ministrów | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Adrianna Staśko stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Adrianna Staśko z klasy II a otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Adrianna została zgłoszona do stypendium z uwagi na bardzo wysokie wyniki w nauce. W środę 8 listopada odbyło się w Sali Teatralnej Kuratorium Oświaty uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom przez Małopolskiego Kuratora Oświaty – Barbarę Nowak.

Uroczystość poprzedził występ Chóru Zespołu Szkół w Michałowicach “Bez Batuty”, który zaprezentował kilka utworów ze swojej najnowszej płyty.

Adrianno, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.