À la folie… pas du tout | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

À la folie… pas du tout

Na zakończenie tygodnia zorganizowaliśmy FRANCUSKI WIECZOREK FILMOWY, na który zaprosiliśmy uczniów naszego gimnazjum. Obejrzeliśmy film “Kocha… Nie kocha!” w wersji oryginalnej (oczywiście z polskimi napisami dla tych, którzy nie uczą się języka francuskiego). Pani Dorota Majewska zadbała o poczęstunek w stylu francuskim, więc były sery pleśniowe, bagietki, croissanty itp. a Zuzia Stawiska przyniosła przepyszną tartę czekoladową. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego spotkania, przede wszystkim Nataszy 🙂 i czekamy teraz na “wieczorek hiszpański”.

Plakat informacyjny przygotowała Natasza i Łukasz – dziękujemy!

francuskie-popoludnie