21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Dzisiaj nastąpiło otwarcie 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Rokrocznie Targi Książki odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób, więc my też postanowiliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu w ramach promowania czytelnictwa: uczniowie klas pierwszych udali się do hal wystawowych EXPO Kraków pod opieką wychowawczyni i nauczyciela języka polskiego p. Doroty Platy. Z przyjemnością przeglądaliśmy książki i oczywiście zakupiliśmy kilka pozycji.

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie trwają do 29.10.2017 r. – jeśli nie macie innych planów na weekend to koniecznie je odwiedźcie. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.ksiazka.krakow.pl