Dziewczynka w czerwonym płaszczyku – spotkanie z Panią Romą Ligocką | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dziewczynka w czerwonym płaszczyku – spotkanie z Panią Romą Ligocką

Mieliśmy dzisiaj zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu z wyjątkowym gościem – Panią Romą Ligocką. Pani Ligocka bardzo interesująco opowiedziała o swoich doświadczeniach i z przyjemnością odpowiedziała na pytania uczniów gimnazjum – Antka i Heleny, dzieląc się osobistymi przeżyciami i przemyśleniami. Pani Roma Ligocka – malarka z wykształcenia – ogłosiła z okazji dzisiejszego spotkania, konkurs na pracę plastyczną pod tytułem “Dziewczynka w czerwonym płaszczyku”. Autorka była zachwycona wszystkimi pracami, ale wyróżniła trzy z nich i nagrodziła ich autorki – Dominikę, Milenę i Oliwię – książkami z autografem; praca Oliwii wywarła na naszym gościu tak duże wrażenie, że Pani Ligocka poprosiła o możliwość zatrzymania tej pracy dla siebie. 

Po spotkaniu można było nabyć książki autorki, poprosić o autograf lub dedykację oraz zamienić z Panią Ligocką kilka zdań w osobistej rozmowie. 

Spotkanie odbyło się w pięknych wnętrzach “Klubu Pod Jaszczurami” – dziękujemy właścicielom klubu za umożliwienie zorganizowania tego spotkania.

Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
Zobacz numer telefonu
e-mail:
liceum@tssp.krakow.pl
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria