XIV Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

XIV Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

22 Lis 2014 · admin

22 listopada odbył się XIV Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych, organizowany przez naszą szkołę w hali TS Wisła. W zawodach uczestniczyło 7 ekip gimnazjalnych. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Po latach kryzysu nasi piłkarze spisali się wspaniale dzięki czemu znaleźli się w gronie najlepszych, zajmując II miejsce. Stoczyli bardzo dramatyczne i trzymające w napięciu mecze. W fazie półfinałowej wygrali rzutami karnymi 2:1 z Prywatnym Gimnazjum Akademickim nr 6, a w finale ulegli po bardzo zaciętej walce 0:1 Społecznemu Gimnazjum nr 8. Nasza drużyna grała w składzie: Michał Kmicikiewicz (wybrany najlepszym bramkarzem turnieju), Bartosz Olender, Tomasz Trzos, Kajetan Kruszelnicki, Michał Mazur, Jeremi Matysek, Kacper Pilarz. Na zakończenie Turnieju Pani Dyrektor Ewa Kmiecik pogratulowała drużynom i wręczyła puchary, dyplomy i medale.
Wyniki tegorocznego turnieju:

Miejsce I – Społeczne Gimnazjum nr 8
Miejsce II – Gimnazjum im. P. Michałowskiego
Miejsce III – Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6
Miejsce IV – Prywatne Gimnazjum nr 3
Miejsce V – Prywatne Gimnazjum nr 8
Miejsce VI – Prywatne Gimnazjum nr 2
Miejsce VII – Społeczne Gimnazjum nr 3

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody, już za rok!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie