XII Konkurs Matematyczny w Języku Angielskim dla Gimnazjalistów | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

XII Konkurs Matematyczny w Języku Angielskim dla Gimnazjalistów

Dnia 3 czerwca 2016 r. w Gimnazjum nr 21 w Krakowie odbył się XII Konkurs Matematyczny w Języku Angielskim dla Gimnazjalistów.

Z radością informujemy, że laureatami tego konkursu zostali uczniowie klasy III B: Julia Wirkijowska  i Michał Motyl. Bardzo dobry wynik osiągnęli również Zuzanna Schoen-Żmija z klasy IIB oraz Remigiusz Soboń z klasy IIIB.

Dzięki tak wysokim wynikom nasza szkoła zajęła trzecie miejsce w powiecie w klasyfikacji zespołowej.

Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

G 16_06_03 Matematyka w języku ang

Autorka informacji: Hanna Werońska