XI Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

XI Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

14 Lis 2011 · admin

Tym razem staraliśmy się nie stwarzać sobie takiego problemu jak w zeszłym roku, kiedy gwałtowne opady śniegu pod koniec listopada nieomal uniemożliwiły nam odbycie zawodów. Staraniem głównego organizatora Pana Jacka Zuby, całość odbyła się już 14 listopada 2011 roku w poniedziałek, kiedy to po raz jedenasty spotkaliśmy się na rozgrywkach halowej piłki nożnej. Zawody, tak jak w zeszłym roku odbyły się w “J&J SPORT CENTER” w Skotnikach przy ul. Winnickiej 40. Na miejscu stawiło się dziewięć ekip, które zacięcie walczyły najpierw w meczach grupowych, a następnie w półfinałach i w pojedynkach decydujących o miejscach na podium. Całość wspaniale koordynował, a także sędziował organizator z ramienia naszego gimnazjum, Pan Jacek Zuba.

Nasza wspaniała ekipa walczyła z zaangażowaniem, ale niestety nasz wynik tradycyjnie uplasował nas poza podium. A oto, jak przedstawiają się wyniki tegorocznego turnieju:

Miejsce 1 – Społeczne Gimnazjum nr 8
Miejsce 2 – Społeczne Gimnazjum nr 1
Miejsce 3 – Prywatne Gimnazjum “Salwator”
Miejsce 4 – Społeczne Gimnazjum nr 7
Miejsce 5 – Gimnazjum im. P. Michałowskiego
Miejsce 6 – Prywatne Gimnazjum nr 6
Miejsce 7 – Prywatne Gimnazjum nr 1
Miejsce 8 – Społeczne Gimnazjum nr 3
Miejsce 9 – Prywatne Gimnazjum nr 8

Tytuł “Króla Strzelców” w tym roku zdobył (nazwisko dotrze tu lada moment) z rezultatem (ilość też tu dotrze) bramek.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody, już za rok!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie